Movies
Ratings
364
Wall to WallRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
SleepRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
SWITCHRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.5
Turning RedRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 2.5
The Dragon DentistRated ★ 3.5
What a Man WantsRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 3.0