Movies
Ratings
1228
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 2.0
TRON: AresRated ★ 2.0- Blossom GraduationRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 3.5
The CoreRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5