Movies
Ratings
793
The King's WardenRated ★ 3.5
The Wrecking CrewRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.5
Falling for ChristmasRated ★ 3.0
My Secret SantaRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 0.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Irish WishRated ★ 2.5
Our Little SecretRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The BeekeeperRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0