Titles you rated
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 4.0
Deepwater HorizonRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
The Sheriff In TownRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
DivergentRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0