Series
Ratings
208- Life's GameRated ★ 5.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
- EXchange Season 4Rated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
LTNSRated ★ 1.5
Strangers From HellRated ★ 2.0
Rose MansionRated ★ 2.0
My NameRated ★ 2.0
My DearestRated ★ 4.0
Ms. IncognitoRated ★ 1.0
TempestRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 2.0
Beyond the BarRated ★ 1.5
Recipe for FarewellRated ★ 2.5
Dr. LawyerRated ★ 2.5
Hyper KnifeRated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 2.0