Movies
Ratings
346
LoganRated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
The PiperRated ★ 4.5
FocusRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.5
The WomanRated ★ 2.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
The Last StandRated ★ 4.0