Movies
Ratings
638
The FortressRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5