Titles you rated
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Gannibal Season 2Rated ★ 2.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 2.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.5
Heartstopper Season 3Rated ★ 2.5
American Murder: Laci PetersonRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 3.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.0
Crime Scene: The Vanishing at the Cecil HotelRated ★ 0.5
Hell's Kitchen: Battle of the AgesRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.0- The IT CrowdRated ★ 3.5
The IT CrowdRated ★ 3.0