Movies
Ratings
38
The Lion KingRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0
RatatouilleRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
CocoRated ★ 1.5
Finding NemoRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
Maggie Simpson in The Longest DaycareRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 3.0
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 4.0
CarsRated ★ 5.0