Series
Ratings
31
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
The 100Rated ★ 3.0
The 100Rated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 3.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5- Major Season 6Rated ★ 4.5
- Major Season 5Rated ★ 4.0
- Major Season 4Rated ★ 4.0