Series
Ratings
41
Love NaggersRated ★ 0.5
The King 2 HeartsRated ★ 0.5
City Fisherman 2Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0
The Fishermen and the CityRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0- Knowledge Channel eRated ★ 3.5
Camping ClubRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 1.5
Princess HoursRated ★ 0.5
JumongRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 1.0
The RebelRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0