Series
Ratings
12
Boys Over Flowers Next Season〜Rated ★ 5.0
Modern LoveRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.5
Gintama.Rated ★ 4.0
Major Season 1Rated ★ 3.0
YattamanRated ★ 2.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
SuitsRated ★ 4.0
Ugly BettyRated ★ 4.5