Movies
Ratings
712
Little WomenRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
UsRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: The Origin I - Blue-Eyed CasvalRated ★ 4.0
Mowgli: Legend of the JungleRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0