Movies
Ratings
118
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 2.5
Anatomy of a FallRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 3.0
CluelessRated ★ 2.0
Midnight in ParisRated ★ 2.5
Christmas in AugustRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 1.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 2.0