Titles you rated
Patch AdamsRated ★ 4.0
AmyRated ★ 4.0
Pay It ForwardRated ★ 3.5
A Perfect WorldRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
The Beast And The BeautyRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 3.0
Inspector GadgetRated ★ 2.0
Batman ReturnsRated ★ 3.5
Drunken MasterRated ★ 4.5
BeatRated ★ 3.0
There's Something About MaryRated ★ 3.0
StealthRated ★ 2.5
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
Leap YearRated ★ 2.5
Conspiracy TheoryRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 1.5
Bad Boys IIRated ★ 2.0
Kick-Ass 2Rated ★ 2.5