Movies
Ratings
33
Knight and DayRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0
Born To SingRated ★ 5.0
I Am LoveRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 3.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 4.0- Phantom PainRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0- Wonderful Adventures of NilsRated ★ 5.0
QuickRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
Miracle ApplesRated ★ 5.0
Trouble with the CurveRated ★ 5.0