Movies
Ratings
2246
Love MassacreRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
FlowRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Tragedy of MacbethRated ★ 4.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
The Human VoiceRated ★ 4.5
Parallel MothersRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
LouRated ★ 2.0
The Old Guard 2Rated ★ 1.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
A House of DynamiteRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
Nobody 2Rated ★ 2.5
The OrderRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0