Series
Ratings
112- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 4.5
Love GenerationRated ★ 3.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
A Discovery of WitchesRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
My Unfamiliar FamilyRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5