Movies
Ratings
763
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
The Girl Next DoorRated ★ 3.0
Just FriendsRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 2.0
Blood DiamondRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 1.5
ValkyrieRated ★ 3.0
Green ZoneRated ★ 3.5
Summer Days With CooRated ★ 3.5
Gods of EgyptRated ★ 3.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0