Series
Ratings
81
Game of ThronesRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Empire of GoldRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 2.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5