Movies
Ratings
1540
ConclaveRated ★ 4.0
Sorry, BabyRated ★ 3.5
LambRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Petite MamanRated ★ 3.5
Practical MagicRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
The Addams Family 2Rated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Three Colors: BlueRated ★ 3.0
Sliding DoorsRated ★ 3.0
Miss PotterRated ★ 4.0
Show Me LoveRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Mary Queen of ScotsRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5