Series
Ratings
74
Blue LockRated ★ 3.5- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 3.5
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 5.0- My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0
NEW OLD BOYRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5