Movies
Ratings
556
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 4.5
Because I Hate KoreaRated ★ 2.0
AtonementRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5