Movies
Ratings
849
Silent FriendRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 2.5
Nowhere to HideRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 5.0
HoppersRated ★ 3.5
The Chronology of WaterRated ★ 2.5- HumintRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 4.0- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
TampopoRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0