Movies
Ratings
685
ParasiteRated ★ 4.0
BrightRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Be Kind RewindRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
BrickRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Look Who's BackRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 5.0
Family PossessionsRated ★ 0.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The PostRated ★ 4.0