Movies
Ratings
749
NebraskaRated ★ 4.0
Shot CallerRated ★ 4.0
Sniper: The White RavenRated ★ 3.5
Act of ValorRated ★ 3.0
In the Land of Saints and SinnersRated ★ 3.0
The Siege of JadotvilleRated ★ 3.5
Mile 22Rated ★ 3.5
Ad VitamRated ★ 2.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Rebel RidgeRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0