Movies
Ratings
927
HamnetRated ★ 4.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 5.0
The World of LoveRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
All We Imagine As LightRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 5.0
The ApprenticeRated ★ 3.5
All the Long NightsRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 4.0
RevolverRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0- WonderlandRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0