Series
Ratings
13
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0