Movies
Ratings
15
The AvengersRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5