Series
Ratings
15
BigRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
HeroesRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0