Movies
Ratings
228
My Boss, My HeroRated ★ 5.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
FallRated ★ 3.0
BeirutRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 2.5
CrankRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5