Series
Ratings
34- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Black DovesRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0- Divorced Singles Season 6Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.0
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 2.5
SuitsRated ★ 4.5