Movies
Ratings
506
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.0
The Animal KingdomRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.0
The RoomRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
As Above, So BelowRated ★ 3.5
MenRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
Head CountRated ★ 2.0
ImaginaryRated ★ 1.5