Series
Ratings
36
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Haunted PalaceRated ★ 1.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Friendly RivalryRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- Love in the Big CityRated ★ 4.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 5.0
Doona!Rated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
The Devil's PlanRated ★ 4.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5