Movies
Ratings
84
FrequencyRated ★ 3.5
The Mole Song: Undercover Agent ReijiRated ★ 2.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Samurai HustleRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 2.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.0
Shin GodzillaRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 3.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
The Time MachineRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 3.0
JumperRated ★ 2.5
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 1.5
300Rated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 2.5