Series
Ratings
34
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
From Season 1Rated ★ 4.0
SilentRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.0- EuphoriaRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0