Movies
Ratings
170
102 DalmatiansRated ★ 3.5
Ghost SweepersRated ★ 3.0
The CatRated ★ 3.0
Don't ClickRated ★ 3.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.5
Horror Stories 2Rated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Thirteen GhostsRated ★ 3.5
Rough PlayRated ★ 2.5
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
Horror StoriesRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 2.5
L: Change the WorldRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
Before I Go to SleepRated ★ 3.0
Hotel RwandaRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 3.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0