Titles you rated
The Super Mario Galaxy MovieRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 4.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0- House of the SeasonsRated ★ 3.5
It's a Summer Film!Rated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Great FloodRated ★ 0.5- VirusRated ★ 1.5
GattacaRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 3.5
Regretting YouRated ★ 2.5