Movies
Ratings
73
Secret ReunionRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.5
Barefoot GibongRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.5
Swing GirlsRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0