Movies
Ratings
916- HumintRated ★ 2.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Sound of SilenceRated ★ 3.0
Ghostbusters: Frozen EmpireRated ★ 2.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.0
Red NoticeRated ★ 2.5
100 MetersRated ★ 3.0
Persian LessonsRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The ProsecutorRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Hijack 1971Rated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Bullet Train ExplosionRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
The Rose of VersaillesRated ★ 3.0