Series
Ratings
58
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
NewtopiaRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- 리뷰왕 장봉기Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Behind Your TouchRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
How Do You Play?Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0