Series
Ratings
20- 방과후 태리쌤Rated ★ 5.0
- 콩콩팡팡Rated ★ 3.0
- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 4.5
Traces of LoveRated ★ 2.0- The Catstody WarRated ★ 3.5
Shared Office HookupRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
What Comes After LoveRated ★ 3.5- Miss Night and DayRated ★ 2.5
EveRated ★ 2.5- EXchange Season 3Rated ★ 2.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Interest of LoveRated ★ 2.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.0