Movies
Ratings
1051
MidsommarRated ★ 3.5
Beautiful BoyRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 4.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.0
My Life in PinkRated ★ 3.0
Back to BurgundyRated ★ 3.0
ElleRated ★ 3.5
The Great BeautyRated ★ 3.0
PatersonRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
The Skin I Live InRated ★ 3.5
Before We GoRated ★ 2.5
A Fantastic WomanRated ★ 3.0
A Single ManRated ★ 3.5
SonatineRated ★ 3.5
GoodFellasRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Personal ShopperRated ★ 3.0