Series
Ratings
32
Made In Korea Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- Heorwatchyae IdongjinRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5