Movies
Ratings
280
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.5- Sunset in My HometownRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 3.0
SawRated ★ 4.5
VivariumRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
MetamorphosisRated ★ 4.0
The Divine FuryRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0- The WickedRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0