Series
Ratings
15
The Art of SarahRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Mad UnicornRated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- DoubtRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
FingersmithRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0