Movies
Ratings
300
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.5
FarinelliRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 1.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Truth or DareRated ★ 0.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.5
RockyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 1.0
KnowingRated ★ 2.5
TedRated ★ 5.0
Le Grand ChefRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
Fermat's RoomRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 2.5