Titles you rated
The ConjuringRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
The Drug KingRated ★ 0.5
ThorRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
This Means WarRated ★ 2.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 1.5
DeadpoolRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0