Movies
Ratings
941
Groundhog DayRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
VagabondRated ★ 3.5
The Seventh SealRated ★ 4.0
The Double Life of VeroniqueRated ★ 4.0
Winter LightRated ★ 4.5
Lost in TranslationRated ★ 4.0
Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 4.0
Manhattan Murder MysteryRated ★ 3.5
Bagdad CafeRated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 3.5
Holy MotorsRated ★ 4.0
The Life ListRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0- 폭룡여고생Rated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
An Autumn TaleRated ★ 4.0