Movies
Ratings
1248- HumintRated ★ 2.0
KagemushaRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Send HelpRated ★ 3.5
Eyes Wide ShutRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The Running ManRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 4.5
The People UpstairsRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.5
Blood RainRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0